banner zawierający tytuł projektu

Organizatorzy

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie to innowacyjna uczelnia ekonomiczna rozwijająca twórczy potencjał intelektualny i kształcąca liderów w odpowiedzi na wyzwania przyszłości. Jest znaczącym na świecie ośrodkiem badań naukowych, nowych idei i inicjatyw kreowanych przez wspólnotę akademicką, absolwentów, a także przedstawicieli biznesu, organizacji społecznych i administracji publicznej. SGH, będąc niezależną i wrażliwą społecznie uczelnią, kształtuje obywatelskie oraz etyczne postawy poprzez swoją działalność dydaktyczną, badawczą i opiniotwórczą.

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji pozarządowych w Małopolsce. Działaniom Fundacji przyświeca misja rozwijania ekonomii wartości oraz upowszechnianie rozwiązań na niej bazujących w działaniach i debacie publicznej. Fundacja GAP tworzy Open Eyes Economy – ruch intelektualno-społeczny, który udowadnia, że biznes i gospodarka powinny opierać się na wartościach społecznych Jedną z inicjatyw ruchu jest think tank OEES HUB – to przestrzeń współdziałania pomiędzy nauką, biznesem, sektorem kultury służąca pogłębianiu i popularyzacji wiedzy o różnych aspektach ekonomii wartości. Corocznym podsumowaniem działalności ruchu jest Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit.

Warszawa to administracyjna, polityczna i finansowa stolica Polski. Mieszka w niej blisko 2 mln osób i zamieszkuje coraz więcej przyjezdnych. Świetna dostępność, szereg utalentowanych, zdolnych i wykształconych młodych ludzi, wysoka jakość życia sprawiają, że Warszawa to najatrakcyjniejszy cel biznesowy w regionie. Obecnie w Warszawie jest kilkaset tysięcy międzynarodowych i lokalnych podmiotów gospodarczych. Warszawa jest skomunikowana z 65 krajami i ponad 120 miastami, dlatego jest ważnym punktem na globalnej mapie spotkań i często jest gospodarzem międzynarodowych wydarzeń.